Hakkımızda ve Fiyatlar

VillaOr Apart Ev Pansiyon, Tarihi, doğası, çam ormanları, denizi, plajları , ayçiçek tarlaları ve en önemlisi yazın insanı bunaltmayan, enerjisi yüksek, serin ve oksijen dolu havası ile sessiz, sakin ve huzur dolu bir tatil ortamı isteyenler için tercih edilecek yurdumuzun gizli kalmış köşelerinden biridir.VillaOr

Kilitbahir köyü içinde, Kilitbahir Kalesi, Namazgah Tabyaları ve Çanakkale Boğazının eşsiz güzellikteki manzaralarına hakim, tarihi Gelibolu yarımadasındaki tüm şehitlik ve abidelere kolaylıkla ulaşılabilecek merkezi bir konumda bulunmaktadır.

Tarihi, doğası, çam ormanları, denizi, plajları , ayçiçek tarlaları ve en önemlisi yazın insanı bunaltmayan, enerjisi yüksek, serin ve oksijen dolu havası ile sessiz, sakin ve huzur dolu bir tatil ortamı isteyenler için tercih edilecek yurdumuzun gizli kalmış köşelerinden biridir

Villada, 3 yatak odasında toplam 5 adet ortopedik yatak, 1 salon, 2 adet banyo tuvalet,3 adet boğaz manzaralı balkon, tam donanımlı mutfak, daimi sıcak su, uydu kanallı TV,internet ve şömine bulunmaktadır.

İzmir'den 310 km, Bursa'dan 260 km. uzaklıkta olan Çanakkale'ye ulaşılarak, buradan her yarım saatte bir Kilitbahir'e hareket eden Kilitbahir Feribotu ile 10 dakikada Çanakkale boğazı geçilerek, İstanbul'dan gelecek misafirlerimiz ise Tekirdağ üzerinden 330 km. mesafe kat ederek Eceabat üzerinden ulaşabilirler.

THY'nin haftada iki gün İstanbul –Çanakkale ve her gün Ankara-Çanakkale uçak seferleri bulunmaktadır.

Diğer Hizmetler :

Şehitlik ve abideleri gezmek için alan rehberi, rent a car hizmetleri için araç temini yapılmaktadır.

Fiyat bilgisi için lütfen arayın.

0-6 yaş çocuklar ücretsizdir.